email: blogerka.bety@seznam.cz
youtube: Bety N.
instagram: @betynep
ask: bety_n
databáze knih: BetyN.
snapchat: betynep

S knihou u moře

12. srpna 2017 v 16:45 | Bety N. |  Knižní deníček
Ahoj přátelé!
Vyrazili jsme na rodinou dovolenou do Chorvatska na ostrov Krk. S sebou jsem si brala hned pět knížek a čtečku, protože jsem se moc těšila na čtení na pláži.


Dovolenou mě provázela knížka Ukolébavka od Sarah Dessen. Knížka vypráví o Remy, která nevěří v lásku. Žije pouze s pětkrát vdanou matkou spisovatelkou a bratrem. Svého otce nikdy nepoznala a zůstala jí po něm jen píseň Ukolébavka, kterou si lidé paradoxně nechávají hrát na svatbách. Kniha začíná v červnu, kdy se Remy těší na super léto plné párty a kluků. Ovšem pak se do jejího života dostane Dexter. Hlavní hrdinka Remy je jiná než obvykle hlavní hrdinky v letních oddechovkách pro holky jsou. Kniha je čtivá a plná zajímavých myšlenek a postav. Konec se mi líbil, ale přesto nejsem z knihy úplně odvařená a získala ode mne 3,5*/5*.Čekala jsem, že v Chorvatsku přečtu více než jednu knihu, ale bohužel to tak nakonec dopadlo.

V Chorvatsku se mi moc líbilo a užila jsem si to tam. Potápěla jsem se, koupala, procházela se, slunila, jedla nebo si četla. Poslední den jsme si půjčili šlapadlo. Po týdnu v Chorvatsku jsme ještě strávili tři dny ve Slovinsku, kde se mi také líbilo. Domů jsem si přivezla kromě vylovených mušlí a špinavého oblečení skvělý zážitek.


Na mém instagramu (@betynep) nadete více fotek. Mějte se krásně, čtěte a ahoj! BETY
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama